“Eyüp güzel ve sakin bir ilçe”

Eyüp Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyaz Masa ve Çağrı Merkezi Birimi yöneticileri, Eyüp İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu.

Eyüp İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yeni atanan İsmail Dinçer Öğüt, Eyüp’ün maneviyatının bozulmaması ve huzur ve güvenliğinin sağlanması için emniyet teşkilatı olarak gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

Beyaz Masa ve Çağrı Merkezi Birimi iletişim temsilcileriyle makamında bir araya gelen İsmail Dinçer Öğüt, teşkilat olarak yaptıkları çalışmalardan bahsetti.

Eyüp’ün güzel ve sakin bir ilçe olduğunu söyleyen Öğüt, Eyüp’te münferit olaylar meydana geldiğini ancak bunların da önüne geçmek için gayret sarf ettiklerini belirtti.

Dinçer Öğüt, “Kısa zaman olmasına rağmen belediyemizin çalışmalarına yakından tanık oldum. Bizi ziyaret edişinizi de iletişim anlamında çok değerli buluyorum. Resmi kurumlar arası iletişimin eksikliği zaman zaman hissedilir, ama burada bunun farklı olduğunu görüyorum. Emniyet teşkilatı olarak Eyüp’ün huzur ortamının bozulmaması için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.