Şubat 2015 tarihinde yenilenmiş haliyle yayın hayatına başlayan ve kısa sürede Eyüplülerin büyük beğenisini kazanan aylık gazetemiz Eyüp Postası 1 yaşına girdi.

Eyüp Postası’nda Eyüp’le ilgili güncel haberler, röportajlar, Eyüp Belediyesi’nin yaptığı çalışmalar ve gerçekleştireceği yeni projeler ve gençlere, çocuklara, kadınlara, her meslek grubuna yönelik haberler yer alıyor. Doğru, gerçek, objektif, ilkeli yayıncılığıyla yerel habercilikte de önemli bir mesafe kaydeden Eyüp Postası, gerek içeriği, gerekse tasarımıyla diğer il ve ilçe belediye yayın organlarına da örnek teşkil ediyor.

Şubat sayısı yine dopdolu

Hanımlar için adeta bir terapi merkezi olan Eyüp Halk Eğitim Merkezi, Simurg Genç Akademi, Eyüp Belediyesi’nin gençler için düzenlediği Bolu Aladağ ve Bursa Karacaali’deki kış kampından kareler, Nişanca Mahallesi Akarçeşme Sokak’taki esnaflar, Serhad şehrimiz Bursa’ya güzel bir yolculuk, Eyüp Belediyesi yeni kültür merkezleri, 2016 Şubat Kültür Sanat Ajandası’ndan seçmeler, Çocuklar için Şubat etkinlikleri ve bulmacaları ile kadın, erkek, çocuk, genç, öğrenci, esnaf, memur, emekli kısacası her meslekten, her yaştan binlerce kişinin severek okuduğu Eyüp Postası Şubat Sayısı yine dopdolu.

Bize yazın

Eyüp Postası’nda, artık sizlerin de haberlerine yer vermek istiyoruz. Haber, röportaj yapılmasını arzu ettiğiniz konuları, Eyüp’le ilgili çektiğiniz güzel bir fotoğraf ve resim altını, yazdığınız bir şiiri ya da makaleyi, kısacası sizin gazetenizde görmek istediklerinizi basin@eyup.bel.tr adresimize yazın biz de yayınlayalım