Eyüp Protokolü İftar Sofrasında Buluştu

Eyüp’te görev yapan kamu kurum ve kuruluşlarındaki üst düzey yöneticiler, Eyüp Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programında bir araya geldi. İftarda bir konuşma yapan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, “Eyüp’e hizmet veren dostlarımızla böyle mübarek bir günde bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum.” dedi

Eyüp Belediyesi tarafından, ilçede görev yapan kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticilerine Ensari Konağı Sosyal Tesisleri’ndeki bir iftar yemeği verildi. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın ev sahipliğinde düzenlenen iftara Eyüp Kaymakamı Abdullah Dölek, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, Eyüp İlçe Milli Eğitim Müdür Murat Öğütçü, Eyüp Müftüsü Muammer Ayan ile Muhtarlar, Okul müdürleri ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri katıldı.

Eyüp Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin de katıldığı programda, iftar öncesi Kur’an-ı Kerim tilaveti yapıldı. İftarın ardından bir konuşma yapan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, böyle mübarek bir günde ilçe protokolü ile bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Ramazan bereket ayıdır. Bu tür etkinlikler bizi birbirimize daha da yakınlaştırıyor.” diye konuştu.

Daha sonra kürsüye gelerek bir konuşma yapan Eyüp Kaymakamı Abdullah Dölek ise, Eyüp’te bulunan kurumların iftar sofrasında bir araya gelmesine vesile olan Başkan Remzi Aydın’a teşekkür etti.