Eyüp Sultan'da Kutlu Nöbete DevamEyüp Sultan'da demokrasi nöbeti 15 temmuz akşamından bu yana büyük bir coşkuyla devam ediyor. Eyüplü 401 STK ve hemşeri derneğinin yanısıra, siyasi parti temsilcileri ve muhtarlar ortak bildiri okudular.

Eyüp Sultan Cami imamlarının Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan Eyüp Meydan'daki Milli İrade Nöbeti'ne; Eyüp Kaymakamı Abdullah Dölek, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Ayhan, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Şeyma Döğücü, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Ferhat Sakallı, Eyüp AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Aykaç, MHP İlçe Başkan Yardımcısı Hıfzı Dönmez, Eyüp Belediyesi CHP Meclis üyesi İsmail Altuntaş, DP Eyüp adına Muzaffer Polat, Eyüp İlçesi Mahalle Muhtarları, Eyüp'te bulunan çok sayıda STK, dernek ve vakıflardan temsilciler, 364 TV spikeri Yasin Dallı, Diriliş Postası adına Mümine Bucak, Milli kahramanlarımızdan Mehmet Köse Eyüp Sultan'da demokrasi nöbetine katıldı.

Eyüplüler demokrasi nöbetine büyük bir sabır ve istikrar ile devam ediyor. Eyüp Sultan Meydanı'nda devam eden demokrasi nöbetine katılan binlerce vatandaş sabah saatlerine kadar Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ile birlikte nöbetlerini tutmaya devam ediyor.

Eyüp Sultan Meydanı, on dördüncü gününde de binlerce misafirini ağırladı. Farklı siyasi parti, görüş ve düşüncelerden temsilciler, Eyüp İlçesi Muhtarları, Eyüp'te bulunan STK'lar, dernekler, vakıflar ve 10 bini aşan vatandaşın katıldığı demokrasi nöbetine, on dördüncü gününde de, Eyüp Kaymakamı Abdullah Dölek, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Ayhan, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Şeyma Düğücü, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Ferhat Sakallı, Eyüp AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Aykaç, MHP İlçe Başkan Yardımcısı Hıfzı Dönmez, Eyüp Belediyesi CHP Meclis üyesi İsmail Altuntaş, DP Eyüp adına Muzaffer Polat, 364 TV spikeri Yasin Dallı, Diriliş Postası adına Mümine Bucak, Milli kahramanlarımızdan Mehmet Köse katıldı.

Eyüp Sultan Meydanı'ndaki nöbette bir araya gelen heyetin ortak bildirgesi meydanı hınca hınç dolduran nöbetçilere okundu.