Eyüplü Zabıtalara Ensar Konağı'nda Kutlama

Belediyemiz, Zabıta Haftası’nın 188. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Eyüp Ensar Konağı’nda bir akşam yemeği düzenledi.

Yemeğe, Başkanımız Remzi Aydın, Başkan Yardımcılarımız, Eyüp Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekibimiz tam kadro olarak katıldı.

Başkanımız Remzi Aydın, yemekte yaptığı konuşmada, Eyüp Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nün her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalıştığını söyledi.

Zabıtaların ilçenin huzur ve güvenliği için çalıştığını, görevlerini en iyi şekilde yapabilmek için gecelerini gündüzlerine kattığını kaydeden Aydın, “Zabıta Teşkilatı belediyenin vitrinidir. Zabıtalarımız, Ramazan, bayram, tatil demeden, ailelerinden ayrı kalarak görevlerini yapmaktadırlar. Onların özverili bir şekilde yürüttükleri çalışmaları tüm halkımızın da takdir etmesi ve onlara destek olması gerekmektedir. Özellikle Ramazan’da, bayramlarda ve kandillerde binlerce kişinin ziyaret ettiği Eyüp Sultan’da zabıtalarımızın yaptığı fedakar çalışmaları nedeniyle tüm Eyüplüler adına onlara teşekkür ediyor, Zabıta Teşkilatı’nın 188. Kuruluş Yıldönümü’nü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.