Eyüplüler Bereketli İftar Sofralarında Buluşuyor

Huzur Başkenti Eyüp'ün Belediye Başkanı Remzi Aydın, mahalle iftarlarında vatandaşlarla bir araya geliyor. Ramazan'ın bereketiyle dolup taşan iftar sofralarında yapılan dualarda eller semaya, tüm İslam aleminin huzur ve refahı için kalkıyor.

Eyüplüler, Eyüp Belediyesi'nin düzenlediği mahalle iftarlarında, Başkan Remzi Aydın ile birlikte oruç açıyorlar. Her gün farklı bir mahallede kurulan iftar sofralarında genç yaşlı tüm Eyüplüler paylaşmanın güzelliğini yaşıyorlar. Paylaşmanın bereketi arttırdığı, insanları birleştirdiği idraki içerisinde eller semaya açılarak, ümmetin birlik ve dirliği için, islam aleminin huzur ve refahı için dualar ediliyor.

Başkan Remzi Aydın dün, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ile birlikte, İslambey'de kurulan iftar sofrasına katıldı. Vatandaşlarla birlikte iftar sofrasına oturarak orucunu açan Başkan Aydın, yemeğin ardından yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Bizler, sizlere hizmet etmek için görevlendirdiğiniz kardeşleriniziz. Bizler sadece aracıyız. Rabbim her günümüzü Ramazan gibi mübarek eylesin. Memleketimizin birliğini beraberliğini, huzurunu ve güvenini daim eylesin.”