“Eyüplülerin Umuduyuz”

Eyüp Ordulular Derneği'ni ziyaret ederek yönetim kurulu toplantısına katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, “370 bin Eyüplünün umudu, hizmetkarıyız. Doğumundan ölümüne kadar hayatının her döneminde vatandaşımızın yanında olmak zorundayız.” dedi.

Göreve geldiği günden bu yana her alanda, 'Önce insan' prensibiyle hizmet vermek adına tüm mesaisini Eyüp için harcayan Başkan Remzi Aydın, Eyüp Ordulular Derneği'ni ziyaret ederek yönetim kurulu toplantısına katıldı.

Toplantıda söz alan Başkan Aydın, “370 bin Eyüplünün umudu, hizmetkarıyız. Bizim hizmet anlayışımızda mesai saati diye bir kavram yok. Bizim, hizmet verme anlamında mazeretimiz olamaz. Doğumundan ölümüne kadar hayatının her döneminde vatandaşımızın yanında olmak zorundayız. İhtiyaç sahibi olanlara hizmet etmeliyiz.” diye konuştu.

SOSYAL DESTEK ANLAMINDA BİR İLK

Belediyede ilk defa Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğünü kurduklarını da belirten Başkan Remzi Aydın, “Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü'müzün hizmet alanı çok geniş. Hizmeti vatandaşın ayağına götürüyoruz. İhtiyaç sahiplerini arkadaşlarımız tespit ederek, ihtiyaçlarına göre gerekli yardım yapılıyor.” dedi.

Toplantıda ayrıca, derneğin çalışmaları hakkında da bilgi alan Başkan Remzi Aydın, belediye olarak gerçekleştirilen faaliyetleri dernek üyeleriyle paylaştı.

Toplantı sonunda dernek yönetimi Başkan Aydın'a bir teşekkür plaketi takdim etti.