Eyüpsultan'da Gündem programı, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, asfalt

Eyüpsultan Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen ve her Perşembe günü saat 20:23'te Facebook ve Instagram üzerinden canlı yayınlanan Eyüpsultan'da Gündem programında yapılan faaliyetler konuşulurken, vatandaşların soruları da cevaplandırıldı.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın konuk olduğu ve sosyal medya üzerinden gelen soruların cevaplandığı programda, asfalt çalışmalarıyla ilgili soru gündeme geldi.

Eyüpsultan'da rekor kırarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile birlikte 250 bin ton asfalt döktüklerini belirten Başkan Remzi Aydın şöyle devam etti;

"Asfalt ile ilgili genel bir cevap vereyim. Bizim bu kayıtlarımızda mutlaka var. Asfaltlamanın mevsimi ile alakalı, bekliyoruz.

Asfaltlama ile ilgili sıkıntımız yok. Havalarımızın, iklim koşulların yumuşamasını asfalt atacak mevsimin gelmesini bekliyoruz.

BU YAZ ÇOK CİDDİ ÇALIŞMALAR OLACAK”

Biz 2017 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyemiz ile beraber yaklaşık 250 bin ton asfalt döktük ve ilçemize bu bir rekordu.

Yine bu sene o civarlarda miktarı inşallah asfaltı ilçemize atacağız. Ve bu yaz çok ciddi çalışmalar olacak, vatandaşımıza onun müjdesini vermiş olalım"