Eyüpsultan Belediyesinden amatör spor kulüplerine yardım

Spora ve sporcuya gösterdiği önem ile bilinen Eyüpsultan Belediyesi, Eyüpsultan sınırları içerisindeki amatör spor kulüplerine malzeme desteği ve nakdi yardım dağıtımı gerçekleştirdi.

Eyüpsultan Kültür ve Sanat Merkezi’nde (EKSM) gerçekleştirilen destek dağıtım etkinliğine, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüpsultan Kulüpler Birliği Başkanı Metin Çırpan, amatör spor kulüpleri başkanları ve sporcuları katıldı.

Eyüpsultan Kulüpler Birliği Başkanı Metin Çırpan, sahneye çıkarak Eyüpsultan Belediyesi’nin sporculara verdiği desteklerden bahsetti.

BAŞKAN REMZİ AYDIN’A PLAKET

Belediye Başkanı Remzi Aydın’a teşekkürlerini sunan Metin Çırpan, daha sonra spora ve sporcuya gösterdiği önemden dolayı, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’a plaket takdim etti.

BAŞKAN REMZİ AYDIN: ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Etkinlikte konuşan Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın şunları söyledi;

“Sporun gençlerimize katkısını biliyoruz. Amatör branşlarda mücadele eden sporcu kardeşlerimize, daha iyi ve güzel koşullarda mücadele edebilmeleri için elimizden geleni şu ana kadar yaptık, yapmaya da devam ediyoruz”

2017-2018 sezonunda A takım düzeyinde 18 kulübe ve 75 altyapı kulübüne toplam 240 Bin Lira nakdi yardım ve malzeme desteği yapılacağını açıklayan Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, sporcular ve kulüp başkanları tarafından uzun süre alkışlandı.

Sporcuların ve kulüp başkanlarının sahneye gelerek nakdi yardım çeklerini alması ve temsili malzeme dağıtımı yapılması ile devam eden etkinlik; sporcular ve kulüp başkanlarının Başkan Remzi Aydın ile fotoğraf çektirmesinin ardından sona erdi.