Eyüpsultan'daki kadın kuaförleriyle toplantı

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın eşi Tülay Aydın ile birlikte, Esnaf Buluşmaları kapsamında düzenlenen bir toplantıda kadın kuaförleri esnafıyla bir araya geldi.

Osmanlı Park Sosyal Tesislerinde düzenlenen toplantıda Başkan Remzi Aydın, kadın kuaförleri esnafıyla görüşerek taleplerini dinledi, sorularını yanıtladı.

Başkan Aydın toplantının başında, Eyüpsultan'da yapılan yatırımlar, tamamlanan projeler, yapımı devam eden projeler ve ilçe sakinlerine verilen hizmetlerle ilgili görseller eşliğinde bir de sunum yaptı.

"ŞEHRİMDE YÜZÜ GÜLEN ESNAF GÖRMEK İSTİYORUM"

Başkan Aydın sunum öncesi yaptığı konuşmada ise bu toplantıları ilçede yaşayan her bir vatandaşı, her bir esnafı tanımak adına düzenlendiğini ifade ederek şunları söyledi;

“Bu toplantılar yaptığımız çalışmaların vatandaşımız tarafından, esnafımız tarafından bilinçlenmesi açısından da önemli. Sizler vatandaşla birebir diyalog halindesiniz. Dolayısıyla vatandaşımızın itibar edeceği, doğru bilgiler alacağı insanlarsınız.

Onun için yaptığımız çalışmalar, sorularınıza vereceğimiz cevaplarla sizler tarafından doğru bir şekilde algılansın, doğru bir şekilde vatandaşımıza aktarılsın istedim. Ben şehrimde yüzü gülen esnaf görmek istiyorum.

Bir Belediye Başkanı olarak esnafımın yüzünün gülmesi adına elimden ne gelirse yapmaya çalışıyorum. Dolayısıyla bu anlamda sizinle buluşmalarımız, sizlerin istek ve sorunlarını almamız ve bunlara çözüm aramamız anlamında da bir zemin teşkil ediyor”