Eyüpsultan'ın muhtarlarından Başkan Remzi Aydın'a plaket

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın hayata geçirdiği projeler ilçeye art arda ödül kazandırırken, Eyüpsultan’ın muhtarları da Başkan Remzi Aydın’ın başarılarına kayıtsız kalmadı.

Görevde bulunduğu 3 yılda özgün projeleriyle çok sayıda ödül alan Başkan Remzi Aydın, bu yıl 9'uncusu düzenlenen Özelkalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri yarışmasında “Yılın Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı” ödülüne layık görülmüştü.

Başkan Remzi Aydın'ın Eyüpsultan Tarihi Merkez Yönetimi (ESTAM) projesi, Kültür ve Tabiat Varlıklarının Korunması Kategorisi'nde ödül almıştı.

EYÜPSULTAN MUHTARLAR DERNEĞİNDEN BAŞKAN REMZİ AYDIN'A PLAKET

Eyüpsultan Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri, “Yılın Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı” ödülü alan Başkan Remzi Aydın’a teşekkür ziyaretinde bulunup plaket verdiler.

Başkan Remzi Aydın’ın girişimciliği, halka yakınlığı, tüm muhtarlarla ilişkisinin güçlü oluşu, vatandaşlarla yakın temasta olması ve çözüm odaklı oluşu nedeniyle sorunları çok kısa sürede çözdüğüne değinen Eyüpsultan muhtarları, Başkan Remzi Aydın’a Eyüpsultan İlçesi adına teşekkür ettiler.