Eyüp'te Hayata "Merhaba" Diyen Bebeklere "Hoşgeldin" ZiyaretiEyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın eşi Tülay Aydın Hanımefendi, Eyüp'te dünyaya "Merhaba" diyen 7 bebeği ziyaret etti, ailelerini tebrik etti.

“Hoşgeldin Bebek” ziyaretlerine devam eden Başkan Remzi Aydın'ın eşi Tülay Aydın, Eyüplü ailelerin en mutlu anında yanlarında olmayı sürdürüyor.
Yeşilpınar ve Eyüp Merkez'deki altı aileyi ziyaret eden Tülay Aydın, 4'ü kız 3'ü erkek olmak üzere yeni doğmuş 7 bebeğin ailesine huzurlu ve sağlıklı bir hayat diledi.

İkiz bebek dünyaya getiren Münevver Ay'ın yanısıra, Ertuğrul bebek, Tunahan bebek, Hiranur bebek, Ali Eyemen bebek ve Hayrunnisa bebeği ziyaret eden Aydın, Şeker Hayat Atölyesi öğrencilerinin hazırladığı “hoşgeldin bebek” sepetlerinden hediye etti.

Aileler, Tülay Aydın'ın ziyaretinden dolayı son derece memnun olduklarını dile getirdi. Münevver Ay, "Tülay Hanımefendi bizi ziyaret ederek büyük bir incelik gösterdi. Kendisine çok teşekkür ederiz. Benim ikiz bebeklerim oldu. Bizi düşünüp, hediye ettikleri kıymetli ürünler için teşekkür ederiz. Bu inceliği düşünmüş olmaları yeter" diye konuştu.