Eyüp'teki İSKİ Çalışmaları Masaya Yatırıldı…

Eyüp ilçe sınırları içerisinde yapılan İSKİ çalışmaları düzenlenen bir toplantıda masaya yatırıldı.

Eyüp İSKİ Şube Müdürlüğü’nde düzenlenen Koordinasyon Toplantısı’na, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Başkan Yardımcısı Ahmet Tüfekçi, Belediye Fenişleri Müdürü Muhammet Çakır, İSKİ Şube Müdürü Abdüsselam Altunkaynak ve diğer İSKİ yetkilileri katıldı.

İSKİ Şube Müdürü Altunkaynak ve İSKİ bölge şefleri, ilçede yapılan çalışmalar sırasında desteklerini esirgemeyen Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ve diğer çalışanlara teşekkür etti. İSKİ yetkilileri ayrıca ilçede gerçekleştirilen çalışmaları ve yeni projeleri içeren bir sunum da yaptılar.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın da toplantıda yaptığı konuşmada, “Eyüplü vatandaşlarımız, İSKİ ile ilgili istek ve şikayetlerini bizim Beyaz Masa birimimize iletiyorlar. Biz de İSKİ şubemize ulaştırıyoruz. Bölgemizde altyapı ve temiz su atık çalışmaları devam ediyor. Mahalle ve sokak aralarında sorunlar oldukça azaldı. Özellikle İSKİ’nin gerçekleştirdiği 3600 mm. çapında atık su ve arıtma tesisinin ilçemiz sınırlarındaki tüm bağlantıları tamamlandı. Eyüp’teki bu hatların Yenikapı’daki merkeze bağlanması çalışması çok büyük bir başarı, ben Eyüp halkı adına emeği geçen herkese ve tüm İSKİ çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.