Eyüp'ün Ulaşımı Masaya Yatırıldı

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp’ün ulaşım sorunlarının, çözümlerinin masaya yatırıldığı, yeni projelerin ele alındığı bir toplantı düzenledi.

Eyüp Alibeyköy Şoförler Esnaf Odası Başkanı Ali Rıza Yavuz, Alibeyköy Halk Otobüs Minibüs Şoförler Odası Başkanı Zeki Ateş , Trafik Emniyet Amirliği ekibi, Eyüp Taksiciler Durak başkanları, Eyüp Belediyesi Zabıta Müdürü Cevdet Yıldız ve Fen İşleri Müdürü Muhammet Çakır’ın katıldığı toplantıda, ilçe genelinde yaşanan ulaşım sorunları, bu problemlerin çözümleri, vatandaşların istek, talepleri ve yeni gerçekleştirilecek çalışmalar konusunda istişarelerde bulunuldu.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, toplantıda yaptığı konuşmada,

“İlçemizdeki ulaşımla ilgili konular masaya yatırıldı. Şoförler, minibüsçüler, taksiciler, halk otobüsleri, Trafik Emniyet, Zabıta Müdürlüğü vb. birim temsilcileri ilk kez biraraya gelerek Eyüp’te ulaşım konusunda yaşanan sorunları ve çözümlerini konuştuk. Bundan sonraki toplantılarda oluşturulan alt komisyonlar aracılığıyla yaşanan sorunların üzerine gidilecek. Acil olarak bu sorunların çözümünün sağlanması için çalışmalar gerçekleştirilecek” dedi.

İlçe ulaşım toplantısına katılanlar Başkan Remzi Aydın’a teşekkür ettiler.