Genç Çiftler Dünya Evine Girdi

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, gençlerin en mutlu günlerinde yanlarında olarak, mutluluklarını paylaşıyor. Evlilik müessesesinin mukaddesatı konusunda her zaman hassasiyetini dile getiren Başkan Aydın, kıydığı nikahlarla yeni yuvaların kurulmasına vesile oluyor.

Başkan Remzi Aydın, hafta sonu Büşra Altay ve Ahmet Öztürk çifti, Hatice Arısoy ve Enes Kırdemir çifti, Altun Ertav ve Onur Toprak çifti, Gülbahar Sümeyye Öztürk ve Ömer Aşağıhanik çifti, Berna Gökçe ve Yusuf Oruç Turan ile Elif Güneysu ve Sezer Kayış çiftinin nikahlarını kıydı.

Eyüp Belediyesi Nikah Salonu'nda gerçekleşen nikah merasiminde Büşra Altay ve Ahmet Öztürk çiftinin şahitliğini AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç, Eyüp İlçe Emniyet Müdürü İsmail Dinçer Öğüt, AK Parti Eyüp Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Sultan Karal, Eyüp Eski Belediye Başkanı Ahmet Genç yaptı.

AK Parti İstanbul Milletvekili ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Burhan Kuzu ise Hatice Arısoy ve Temizlik Müdürlüğü'nde Çevre Mühendisliği görevinde bulunan Enes Kırdemir çiftinin nikah şahitleri arasında yer aldı.

Dünya evine giren genç çiftler, bu güzel günde kendilerini yalnız bırakmayan Başkan Aydın'a teşekkür etti. Başkan Aydın da gençlere nasihitlerde bulunarak, vatana, millete ve ümmete hayırlı, gerektiğinde 15 Temmuz'da olduğu gibi vatan için göğsünü siper edecek evlat sahibi olmaları temennisinde bulundu.