Genç Çiftlere Mutluluklar Dileriz

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın; Çiğdem Can ve Hüseyin Özker, Fatime Karataş ve Hasan Konal ile İlknur Özdemir ve Yasin Saltuk isimli gençlerin nikahlarını kıydı.

Başkan Remzi Aydın, haftasonu Eyüp Kültür Sanat Merkezi (EKSM) Nikah Salonu'nda kıydığı nikahlarla gençlerin mutluluğuna ortak oldu. Başkan Aydın ilk olarak; İstanbul Valisi Vasip Şahin, Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayır ve AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç'ın da aralarında bulunduğu şahitler huzurunda Çiğdem Can ile Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Rüştü Özker'in oğlu Hüseyin Özker'in nikahını kıydı. Genç çifte ömür boyu mutluluk ve hayırlı evlat sahibi olmaları temennisinde bulundu.

Sonrasında ise Başkan Aydın, Fatime Karataş ve Hasan Konal çiftinin nikahını kıydı. Çiftin nikah şahitliğini AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ve AK Parti İstanbul Milletvikili Halis Dalkılıç yaptı. Eyüp Belediye Başkanı Aydın son olarak İlknur Özdemir ve Yasin Saltuk çiftinin nikahlarını kıydı. Nikahların ardından çiftlere ilk hediyelerini veren Başkan Remzi Aydın “Ümmete, vatana ve millete hayırlı evlatlar sahibi olmanızı dilerim” dedi.