GENÇ TÜMSİAD'dan Ziyaret

Genç TÜMSİAD (Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği) Genel Merkez Yönetimi ve İstanbul Şubesi yöneticileri, Başkanımız Remzi Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Genç TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Dış İlişkiler Başkanı Mustafa Alpay, Genç TÜMSİAD Genel Sekreteri Yasin Reçber , Yönetim Kurulu Üyesi Adem Gümüş ve İstanbul Genç TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundular.

Genç TÜMSİAD ‘ın kuruluş amacından ve bugüne kadar ülke ekonomisine ve gençlere yönelik gerçekleştirdiği projelerden bahseden Dış İlişkiler Başkanı Alpay ‘ Yabancı devletler ile imzaladığımız protokoller ile genç sanayici ve işadamlarının işlerini kolaylaştırıyoruz. Üniversite ve liselerde düzenlediğimiz etkinliklerle gençleri girişimci olmaya yönlendiriyoruz. KOSGEB işbirliğiyle verdiğimiz eğitimler ile binlerce kişinin hibe kredi almaya hak kazanmasını sağladık. Şimdi de sizin desteğiniz ile Eyüp’teki gençlere girişimciliği anlatmak istiyoruz” dediler.

Başkanımız Remzi Aydın ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Projeleriniz çok önemli ve kıymetli. Eyüp ilçemize yönelik projelerinizi mutlaka değerlendirmek istiyoruz. Eyüp’te başlattığımız eğitim seferberliğini Genç TÜMSİAD ile gerçekleştireceğimiz işbirliği kapsamında hayata geçireceğimiz girişimcilik eğitimleri ile daha ileri seviyeye taşıyabiliriz” diye konuştu.

Ziyaret sonunda Başkanımıza Genç TÜMSİAD adına Mustafa Alpay tarafından bir Genç TÜMSİAD rozeti takdim edildi.