Gençler! “Hicri Bizim, Miladi Onların Olsun” Programı…

Beyaz Hareket Derneği üyeleri, 31 Aralık Çarşamba akşamı Alibeyköy Osmanlı Parkı’nda Gençler! “Hicri Bizim, Miladi Onların Olsun” programı düzenledi.

Beyaz Hareket Derneği Başkanı Uğur Ekici’nin evsahipliğinde yapılan programa, Başkanımız Remzi Aydın, Ak Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ve dernek üyeleri katıldı.

Beyaz Hareket Derneği yöneticilerini böyle güzel bir program yaptıkları için tebrik ettiğini belirten Başkanımız Remzi Aydın şunları söyledi:

“Bu akşam bu programın benzerlerine icabet ettik. Bu üçüncü programımız. Biz daha önceleri 31 Aralık akşamları daha farklı ortamlara şahit olmak zorunda kalır idik. Bu akşam böyle programlara katıldık.. Böyle programlar çoğalıyor diye seviniyorum. Maya tutuyor. Geçmişiyle medeniyetiyle, inançlarıyla, değerleriyle, barışık onları tanıyıp benimseyen, içselleştiren nesiller geliyor. Geleceğe daha güvenli bakmamız konusunda bu bize güven veriyor. Allah yolunuzu açık etsin. Bahtınızı açık etsin, şerden korusun, tüm gayretlerinizi bereketlendirsin diyorum. “