“Gençlerimiz için projeler üretiyoruz…  Spor yapmayan ve herhangi bir sanat dalıyla uğraşmayan genç kalmayacak. “

Başkanımız Remzi Aydın her gün bir mahallede esnafla buluşmaya devam ediyor. Yaptığı mahalle ziyaretlerinde özellikle gençlerle sohbet etmeye özen gösteren Aydın, gençlerin sorunlarını dinliyor çözüm yolları üretiyor.

Özellikle gençlere eğitimleri dışında mutlaka bir sosyal faaliyetle ilgilenmesi gerektiğine değinen Başkanımız Remzi Aydın, Eyüp'te bu konuda dikkat çeken projeleri olduğunu söyledi. Aydın esnaf ziyaretine Esentepe Mahallesi Perşembe pazarı girişinden başladı. Esnaflarla biraraya gelen Başkanımız Remzi Aydın’a Ak Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç da eşlik etti.

Başkan Aydın, Esentepe Esnafı ile buluştu…

Esentepe Mahallesi’nde kırmızı karanfil dağıtan, onların dilek ve sorunlarını dinleyen Başkanımız, çocukları da unutmadı… Kendisi karşılamaya gelenler arasındaki miniklere oyuncak dağıttı. Gençlerin ve çocukların eğitim ve gelişimine yönelik projelere önem veren Aydın gençlerle de bir araya gelerek sohbet etti. Başkanımız, “Spor yapmayan ve herhangi bir sanat dalıyla uğraşmayan genç kalmayacak.” dedi.

Aydın, ziyaret sırasında gençlerle bilek güreşi yaparak bilardo oynadı. Mahallede esnafları ziyaret ederek tek tek selamlaşan Başkanımız, yürüyüşte kendisine eşlik edenlere, pastaneden tatlı ve çiğ köfte ısmarladı. Ziyaret sırasında hediyelik eşya satan bir esnaf Başkanımıza günün hatırası olarak hediye verdi. Aydın Esentepelilere, Eyüp’te gerçekleştirilecek yeni projeleri ve çalışmaları da aktardı.