Giresun Vakfı Olağan Kongresi Düzenlendi

Giresun Vakfı Olağan Kongresi'ne katılan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, yeni yönetime başarılar dileyerek, "Vakfımızın hem Giresun'da hem de İstanbul'da yaşayan hemşerilerimize katacağı çok şeyler olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Bayrampaşa Titanik Otel’de dün düzenlenen Giresun Vakfı Olağan Kongresi’nde kısa bir konuşma yapan Başkan Remzi Aydın, “Bir çoğumuz ikinci nesil İstanbulluyuz. Annemiz babamız gurbete gelmiş. Yine de memleketimle hiçbir zaman irtibatımı koparmadım. Her sene gider ve geçmişten günümüze memleketimde yaşanan gelişmeleri, değişimleri gözlemlerim. Yatırımlarla gerçekten çok farklı noktalara geliyor.” diye ifade etti.

Konuşmasında Giresunlular olarak siyasette, ticarette, STK'larda var olduklarını vurgulayan Başkan Aydın, birçok başarı hikayelerinin bulunduğunu ve bu başarı hikayelerinin tesadüf olmadığını belirterek, ”Başarı hikayeleri hepimizin gayretiyle, çabasıyla oluşuyor. Giresun Vakfımızın, hem Giresunda hem de İstanbul'da yaşayan hemşehrilerimize katacağı çok şeyler olduğunu düşünüyorum." dedi.

Konuşmasının sonunda yeni yönetime başarılar da dileyen Başkan Aydın’ı, salonda bulunanlar uzun süre alkışladı.

Giresun Vakfı Olağan Kongresi’ne milletvekilleri, bürokratlar, iş adamları ve vakıf üyeleri katıldı.