Remzi Aydın, Eyüpsultan, canlı yayın

Eyüpsultan Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen ve her Perşembe günü saat 20:23'te Facebook ve Instagram üzerinden canlı yayınlanan Eyüpsultan'da Gündem programında yapılan faaliyetler konuşulurken, vatandaşların soruları da cevaplandırıldı.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın konuk olduğu ve sosyal medya üzerinden gelen soruların cevaplandığı programda, Yeşilpınar Girne Caddesindeki prestij cadde çalışmalarıyla ilgili de açıklama geldi.

RAHAT İŞLEYEN BİR TRAFİK OLACAK”

Girne Caddesinde çalışmaların devam ettiğini dile getiren Başkan Remzi Aydın, “Caddemizdeki prestij cadde çalışmaları bittiğinde emin olun, şimdi İslambey Caddemizde de aynısını yaşıyoruz, gerçekten ferah ve rahat işleyen bir trafik olacak” dedi.

“Bütün bu çalışmalar İstanbul Büyükşehir Belediyemizin mimarlarının proje sahiplerinin standartlara sahip olmasıyla ve standartları uygulamasıyla gerçekleşen çalışmalar” diyen Başkan Remzi Aydın, “Tesadüfi yapılan şeyler değil ama olaki lokal noktalardan kaynaklanan farklılıklar varsa bunları zaten arkadaşlarımız takip ediyor. Gerekirse müdahale ederek düzeltiyoruz. Özellikle Feridun Tümer Okulundan sonraki kısımda da kaldırımlarda da yolda kısmi bir genişleme yapıldı zaten. Arkadaşlarımız böyle konularda hassasiyetle çalışıyorlar” dedi.

“Yeşilpınar Girne Caddesi ile alakalı biraz daha sabretmelerini istiyorum. Bölge parkının oraya İnşallah çok güzel bir meydan, pazar yeri ve otopark yapılacak” müjdesini verdi.

Pınar Camisinin ve çevresinin düzenleneceğini aktaran Başkan Remzi Aydın, “KİPTAŞ'ın Yeşilpınar'da yapacağı çalışmaya bağlı olarak, oraların meydan haline getirilmesi, Kur'an Kursu gibi ek binalarının yapılması, spor tesislerinin yapılması gibi bir çalışmamız da olacak” dedi.