Göktürklüler Başkanlarından Memnun

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Göktürk’te geleneksel hale gelen Salı i buluşmalarına devam ediyor. Göktürklüler de başkanlarıyla karşılıklı birebir görüşerek taleplerini ve sorunlarını anlattıkları için oldukça memnunlar.

Başkan Remzi Aydın, Eyüp Belediyesi Göktürk Hizmet Binası’nda bugün Göktürklüleri ağırladı. Birebir yüz yüze gerçekleşen görüşmelerde Başkan Aydın vatandaşların sorunlarını dinledi. Her bir vatandaşı ayrı ayrı dinleyen Aydın, sorunlar ve talepler karşısında, çözüm önerilerini vatandaşlarla paylaştı. Kendisine iletilen sorunlar ve taleplerle ilgili notlar alan Başkan Aydın, bu notları ilgili birimlerle paylaştı.

Göktürk sakinleri Başkan Remzi Aydın’ın kendileriyle yüz yüze görüşerek sorunlarını dinlemesinin kendilerine güven sağladığını belirterek “Belediye başkanımız bizimle yakından ilgileniyor. Yüz yüze görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Bu da bize güven veriyor. Sorunlarımızı, taleplerimizi bizzat kendisine iletiyoruz.” şeklinde konuştular.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, görüşmelerin ardından esnaf ziyareti de gerçekleştirdi. Göktürk’te bir işletmeyi ziyaret eden Aydın, işletme sahibi Gürkan Palas ile bir süre sohbet etti. Görüşmenin sonunda işletme sahibi Palas, Başkana teşekkür ederek, memnuniyetini dile getirdi.