Gostivarlılarla Kahvaltı

Gostivarlılar Dernekleri tarafından organize edilen kahvaltı programına katılan Başkan Aydın, “Her zaman Gostivarlı kardeşlerimizin yanında olduk olmaya da devam edeceğiz” dedi

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Üsküdar Kirazlıtepe Boğaziçi Yaşam Merkezi’nde düzenlenen kahvaltı programında Gostivarlılarla bir araya geldi.

Makedonya'dan İstanbul'a okumak için gelen öğrencilerin girişimleriyle Alibeyköy Genel Merkez Gostivarlılar Derneği, Kadıköy Gostivarlılar Derneği ile Bayrampaşa Gostivar ve Çevre Köyleri Derneği tarafından düzenlenen kahvaltı programına, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın yanı sıra, Makedonya Devlet Bakanı Furkan Çako, Makedonya Cumhurbaşkanı Danışmanı İsmail Ali, AK Parti İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge, AK Parti 24. Dönem Milletvekili Gülay Dalyan ile İstanbul ve çevresinde yaşayan Gostivarlılar katıldı.

Kardeşlerimizin her zaman yanında olacağız

Programda yaptığı konuşmada Gostivarlıların her zaman bir araya gelip birlikteliklerini gösterebilen insanlar olduklarını vurgulayan Başkan Remzi Aydın sözlerine şöyle devam etti: “Gostivarlılar birbirlerine tutkun, birbirlerini destekleyen, birbirlerini seven kardeşlerimiz. Bugün değişik ilçelerden, hatta değişik kıtalardan gelerek, burada bu programı gerçekleştirdiniz. Sizleri bundan dolayı tebrik ediyorum.”

Başkan Aydın’ın, “Biz de Eyüp Belediyesi olarak her zaman Gostivarlı kardeşlerimizin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. İnşallah bu birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz her zaman devam edecek” sözleri ise salonda bulunanlardan büyük alkış aldı.

AK Parti Milletvekili Hüseyin Bürge ise yaptığı konuşmada, “Gostivarlılar misafiri sever, Allah da sizleri sevsin” dedi.