Gülen Yüzler Hızlı Çözümler Beyaz Masa'nın İşi

Eyüp Belediyesi’nin vatandaşla ilgili istek ve şikayetlerinde birebir irtibat kurduğu Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı Beyaz Masa birimi, güler yüzlü personeli ve hızlı çözümü ile vatandaşın takdirini topluyor. Özellikle son günlerde başta Eyüp Sultan’dan Mevlana’ya Konya Vuslat Yolculuğu olmak üzere Edirne, Bursa ve Çanakkale gezilerinin taleplerini de alan Beyaz Masa Eyüplülere hızlı çözümler de üreterek hem vatandaşın vakitten tasarruf etmesini hem de belediyeden memnun bir şekilde ayrılmasını sağlıyor.

Beyaz Masa’ya gelerek Konya ve Çanakkale gezileri için müracaat eden Alibeyköylü ev hanımı Mine Çalık da birimden memnuniyetini bildiren Eyüplüler arasında yer alıyor. Sık olmasa da Eyüp Sultan’a mutlaka geldiğini belirten Mine Çalık, “Özellikle türbe ziyareti için geliyorum. Aynı zamanda belediyede işlerimiz oluyor onun için de geliyorum. Gazeteniz Eyüp Postası geçtiğimiz günlerde evimize kadar getirilmiş. Konya Vuslat Yolculuğu’nu da orada gördüm. Ben de az önce hem Vuslat Yolculuğu hem de Çanakkale gezisi için Beyaz Masa’ya müracaat ettim. Çok beğendim 4 ayrı şehre gezi varmış. Hemen gelip başvurdum. Nisan’da Çanakkale’ye, Kasım ayında da Konya’ya gideceğiz kısmet olursa. Özellikle Beyaz Masa’da işimizi kolayca hallettik, hepsi güler yüzlü, pozitif arkadaşlardı. Sıra numarası aldık oradaki görevliler hemen işimizi hallettiler. Çok memnun olduk” dedi.

Beyaz Masa’ya gelerek Bursa gezisi ve Konya Vuslat yolculuğu için kayıt yaptıran Yeşilpınar Mahallesi sakinlerinden Ayşe Sarıgül de, “İlanlarda gördüm belediyeye gelip müracaat etmek istedim. Beyaz Masa’ya yönlerdirdiler. Sadece bir şehire gidebileceğimizi sanıyordum ama istediğimiz ile gidebiliyormuşuz. Bursa ve Konya için kayıt yaptırdım. Sıra numarası alıp birkaç dakika içinde başvurumuzu aldılar. Hemen hallettik işimizi” dedi.

Selahattin İmrak da Edirne gezisi için başvuran Eyüplülerden. Beyaz Masa personelinin güleryüzle kendisini karşıladığını söyleyen İmrak, “Edirne’ye hiç gitmemiştim. Eyüp Belediyesi sayesinde gidip göreceğiz inşallah. Allah bu geziyi düzenleyen herkesten razı olsun” diye konuştu.