Hac'dan Dönen Sezer İçin Mevlid

Hac farizasını tamamlayarak yurda dönen Gostivarlılar Derneği Yönetim Kurulu üyesi Sadık Sezer için bir mevlid programı düzenlendi.

Ailesi ile birlikte Hac ibadetini yerine getirerek yurda dönen Sadık Sezer için Eyüp Belediyesi Balkan Dernekleri Kültür Merkezi'nde mevlid programı düzenledi. Programda Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından Mevlid-i Şerif okunarak dualar edildi.

Programa katılan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın öncelikle Sadık Sezer'i tebrik ederek, “Ben Sezer Beyin Haccının kabul olmasını Rabbimden temenni ediyorum. Allah gitmeyenlere de nasip etsin. Hacı olmak çok önemli bir şey. Kabul olmuş bir Hac, insanı bütün geçmiş kötü huylarından arındırıyor. İnşaallah Rabbim hepimize Hacca gitmeyi nasip eder.” şeklinde temennilerde bulundu.

Sadık Sezer de öncelikle Başkan Remzi Aydın'a, hacı arkadaşlarına, dostlarına, akrabalarına ve programa katılım sağlayan ve emeği geçenlere teşekkür etti. Sezer, “Rabbim herkese en kısa zamanda Hacı olmayı, Umre yapmayı nasip etsin. Burada yapılan duaları Allah kabul etsin” dedi.