Halk Gününe Çocuklar da Geliyor

Güler Yüzlü çözümün adresi Eyüp Belediyesi'nde çarşamba sabahları gerçekleştirilen Halk Günleri de yoğun katılımla geçiyor. Misafirler arasında Eyüplü çocuklar da bulunuyor.

Vatandaşların Halk Günü’ne ilgisi her geçen gün artıyor. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ile makamında yüz yüze görüşen vatandaşlar tüm sorunlarını ve taleplerini kendisine iletiyorlar. Bu hafta ise Başkan Aydın’ın farklı bir konuğu vardı. Halk Günü’nde dedesi ile birlikte Eyüp Belediye Başkanlık binasına gelen 6 yaşındaki Tuğra Demir, Başkan Remzi Aydın’ı makamında ziyaret ederek sünnet davetiyesi verdi.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, her hafta olduğu gibi bu Çarşamba günü de Halk Günü olması nedeniyle vatandaşları makamında ağırlayarak sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Başkan Remzi Aydın’ın bu hafta, farklı bir konuğu vardı. Ziyarete gelenler arasında bulunan ve geçtiğimiz günlerde sünnet olarak erkekliğe ilk adımını atan 6 yaşındaki Tuğra Demir, Başkan Aydın’a davetiye vermek için geldi. Üzerinde sünnet kıyafetleri olduğu halde, dedesi Fethi Demir ile birlikte Eyüp Belediye Başkanlık binasına gelen küçük Tuğra, önce Başkan Aydın’ın elini öptü. Ardından da sünnet düğünü davetiyesini kendi elleriyle Başkan Aydın’a teslim etti. Başkan Aydın, kendisini sünnet düğününe davet eden küçük Tuğra’yı tebrik ederek hediye verdi.