Hanımeli Nakış Kursu Yıl Sonu Sergisi Açıldı

Hanımeli Nakış Kursu Yıl Sonu Sergisinin açılışı Eyüp Belediyesi Sergi Salonu’nda yapılarak vatandaşların beğenisine sunuldu

Eyüp Belediyasi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü Hanımeli Nakış Kursu 2015-2016 eğitim-öğretim dönemi yıl sonu sergisinin açılışı Eyüp Belediyesi Sergi Salonu’nda düzenlendi. Serginin açılışına Eyüp Belediye Başkanımız Remzi Aydın’ın eşi Tülay Aydın, başkan yardımcısı Cem Kurt, kursiyerler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Hanımeli Nakış Kursu öğrencilerinin el emekleriyle yaptıkları ürünlerin yer aldığı serginin açılışını yapan Tülay Aydın, hanımlarla birlikte sergiyi dolaştı. Ürünleri inceleyen Aydın, “Ürünler gerçekten birbirinden güzel. Hanımlar bir yıl boyunca el emekleriyle hazırladıkları bu ürünleri bizler için sergiliyor. Hepsi çok başarılı. Ellerine, emeklerine sağlık” dedi. Açılış sonrasında 57 kursiyere sertifikalarını veren Tülay Aydın, kadınlarla gurur duyduğunu söyledi.

Hanımeli Nakış Kursu Yıl Sonu Sergisi 5 Haziran Pazar gününe kadar Eyüp Belediyesi Sergi Salonu’nda hanımların beğenisine sunulmaya devam edecek.