Hastaların Yaptığı El İşi Ürünleri Sergilendi

Eyüp Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde tedavi gören hastaların yapmış oldukları el işi ürünlerinin sergisi açıldı.

Eyüp Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde tedavi gören ve el uğraşı terapisi uygulanan hastaların hazırladığı ürünlerin sergisi hastane stant alanında düzenlenen bir törenle görücüye çıktı.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ve Hastane Yöneticisi Başhekim Op.Dr. Hasan Karaman'ın açılışını yaptığı sergiye Eyüp Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde tedavi gören hastaların yanı sıra hastane çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

Sergi açılışında konuşan Belediye Başkanı Remzi Aydın, “Hasta rehabilitasyonuna yönelik çalışmalar sonucunda açılmış olan bu sergi başarının bir göstergesidir. Hastalarımızın böyle uğraş ve organizasyonlarla topluma kazandırma çalışmaları bizi oldukça memnun etti. Belediye olarak bizler her zaman sizin hizmetinizde göreve hazırız. Bu organizasyonda emeği geçen hasta ve çalışanlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Başhekim Op.Dr. Hasan Karaman ise, “Toplum Ruh Sağlığı Merkezimizde bulunan hastalarımıza uygulanan terapi ve tedavi uygulamaları ile hastaları topluma kazandırmak, kendi ihtiyaçlarını ve gün içinde yapacakları işleri yerine getirebilecek hale getirmeye çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.