Her Saniyeyi Değerlendiren Başkan

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, lise son sınıf öğrencilerine verilen maddi destekle ilgili Haydar Akçelik Anadolu Kız Teknik ve Meslek Lisesi’ndeki programa yürüyerek gitti. Yolda hem vatandaşlarla sohbet eden başkan aynı zamanda da yol çalışması yapan belediye işçilerini denetledi.

Belediye binasından çıkıp yürüyerek programın yapılacağı Nişanca Mahallesi’ndeki Haydar Akçelik Anadolu Kız Teknik ve Meslek Lisesi’ne giden Başkan Remzi Aydın, her fırsatta vatandaşlarla diyalog içinde olmaya özen gösteriyor. Yolda başkan ile sohbet eden, çaya davet eden Eyüplüler aynı zamanda başkana taleplerini de iletiyor.

Program dönüşü Nişanca Mahallesi Akarçeşme Mahallesi’ndeki bir kıraathanedeki Eyüplülerin davetini geri çevirmeyen Başkan, burada vatandaşlarla bol bol sohbet etti. Sorunları dinleyen Aydın, çözüm için de gerekenin yapılacağı sözünü verdi.

Başkan Aydın’ın bu davranışından dolayı memnuniyetlerini belirten vatandaşlar da, “Sayın Başkan her fırsatta bizim yanımızda olduğunu bizlere hissettiriyor. Sağolsun yoğun programına rağmen bizi kırmayıp davetimize icabet ettiler. Biz de kendilerine taleplerimizi isteklerimizi ilettik. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Programa giderken yol çalışması yapan işçilerle karşılaşan Başkan çalışma hakkında da bilgi aldı. İşin zamanında tamamlanması için çalışanlara talimat veren Başkan Remzi Aydın’ın bu davranışı vatandaşlar tarafından “Başkan her anı değerlendiriyor” şeklinde nitelendirildi.