Her Şey Çocuklarımız ve Gençlerimiz İçin

Yeşilpınar Gençlik Merkezi veli toplantısına katılan Başkan Remzi Aydın, “Her şey çocuklarımız ve gençlerimiz için. Sizlerden aldığımız enerji ve motivasyonla evlatlarımıza daha iyi hizmetler vereceğiz” dedi

Simurg Yeşilpınar Gençlik Merkezi veli toplantısına katılan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, velilerle Simurg Yaygın Eğitim Programı’yla gençlere ve çocuklara yönelik gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgi paylaşımında bulundu. Başkan Remzi Aydın, Simurgun çocuklara ve gençlere kişiliklerini geliştirmede yardımcı olarak çevresiyle ve ailesiyle iyi ilişkiler kurabileceği bir eğitim imkanı sunduğunu söyledi.

Çocuklarımız kendine güvensin, geleceğini planlasın

Başkan Aydın, “Sizler çocuklarınızla ilgili çalışmaları takip ederek çocuklarınızdaki değişiklikleri gözlemliyorsunuz. Arkadaşlarımız bana bilgi veriyorlar, verdikleri bilgiler olumlu yönde. Buradaki sistem neyi vadediyor, neler yapılıyor bunları iyi bilmeniz gerektiğini düşünüyorum. Burada aslında bir dershane eğitimi verilmiyor. Çocukların özgüvenlerini geliştirecek, yeteneklerini açığa çıkartacak imkânlar sunuluyor. Burada sunulan imkanlarla çocuklarımız kendine güvensin geleceğini planlasın istiyoruz” dedi.

Olumlu tepkiler duyuyorum

Başkan Aydın toplantıda ayrıca, “Çocuklar Gençlik Merkezlerine Bilgi Evlerine gittiklerinde dersleri düzeldi, davranışları daha olumlu oldu diye birçok veliden duydum. Sizden ricam her konuda arkadaşlarımıza sorular sorun, onlardan bilgiler alın, eleştirileriniz varsa mutlaka iletin. Çünkü hatalar eksikler vardır. Olumlu yönleri de söyleyin ki onlar da o noktada doğru yaptıklarını anlamış olsunlar. Sizlere ilginizden dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerde biliyorsunuz ki her şey çocuklarımız ve gençlerimiz için. Sizlerden aldığımız enerji ve motivasyonla inşallah evlatlarımıza daha da iyi hizmetler vereceğiz” diye konuştu.