“Her Şeyin En İyisine, En Güzeline Layıksınız”

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Şehit Furkan Doğan Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti. Ziyaret sırasında bir konuşma yapan Başkan Remzi Aydın öğrencilere, “Sizler her şeyin en iyisine, en güzeline layıksınız. Bizler bütün mesaimizi sizlerin iyi yetişmesi, yarınlarda güzel insanlar olmanız için harcıyoruz. Kendinize güvenin, kendinizi geliştirin.” dedi.

Geçtiğimiz gün Şehit Furkan Doğan Anadolu İmam Hatip Lisesine ziyaret gerçekleştirerek sınıfları dolaşan Başkan Remzi Aydın, öğrencilere eğitimleri hakkında nasihatlerde bulundu. Ziyarete AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Öğütçü de katıldı.

Başkan Remzi Aydın, sonrasında okul bahçesinde öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, “Pırıl pırıl gençlersiniz. Sizlere bakınca kendi çocukluğumu ve gençliğimi görüyorum. Bende sizin gibi bu sıralardaydım. Sizler her şeyin en iyisine, en güzeline layıksınız. Bizler bütün mesaimizi sizlerin iyi yetişmesi, yarınlarda büyük adamlar olmanız için harcıyoruz. Bende devlet okullarında okudum, neticede çalışarak bu günlere geldim. İnsan çalışırsa, isterse iyi bir yerlere gelebiliyor. Onun için çok çalışacağız, arkadaşlarımızla iyi geçineceğiz, öğretmenlerimizi dinleyeceğiz. Ben sık sık okulunuza ziyarete geleceğim, sizlerle sohbet edeceğim. Problemleriniz olduğu zaman elimizden geldiğince sizlere destek olacağız. Her şey sizler için, sizlere güveniyorum. Sizler, Şehit Furkan Doğan’ın öğrencileri çok iyi yerlere geleceksiniz. Kendinize güvenin. Bilgi evlerimize, gençlik merkezlerimize gelin, spor yapın, kendinizi geliştirin.” dedi.