Hizmet içi eğitimler devam ediyor

Eyüpsultan Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün persolene yönelik düzenlediği Hizmet içi Eğitim programları devam ediyor.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın “Sürekli eğitim, sürekli yenileme” prensibinden yola çıkarak düzenlenen eğitimlerde bu ay Prof. Dr. Tanıl Kılınç tarafından, birim sorumluları, birim şefleri ve amirlere yönelik olarak “Temel Yönetim Becerileri” eğitimi veriliyor.

Eğitimlerde Yönetsel Eğitimler, Genel Eğitimler ve Mesleki Eğitimler ana başlıkları altında etkin ekip yönetimi, temel yönetim becerilerini geliştirme, değişim yönetimi, çatışma yönetimi, eğiticilerin eğitimi, inovasyon eğitimi, zaman yönetimi ve öfke kontrolü gibi konular personele aktarılıyor.

EĞİTİMLER ARALIK AYINA KADAR DEVAM EDECEK

Ayrıca siketchup yazılımı, MS project, veri toplama ve analiz teknikleri, çevre kanunu, 657 sayılı devlet memurları kanunu ile araştırma ve rapor yazma teknikleri gibi teknik konularda bilgiler veriliyor.

Aralık ayına kadar devam edecek olan eğitimlerde, özellikle yönetici konumunda bulunan personelin bu yöndeki becerilerinin geliştirilmesi hedefleniyor.