“Huzur Başkenti Eyüp” şeffaf belediyeciliğe en güzel örnek

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Halk Günü’nde makamında Eyüplüleri ağırlamaya devam ediyor. Şeffaf belediyeciliğin en güzel örneğini sunan Eyüp Belediyesi’nde, vatandaşlar Başkan Aydın’la yüzyüze görüşerek sorunlarını aktarıyorlar.

“Huzur Başkenti Eyüp”ün Belediye Başkanı Remzi Aydın, ilçe sakinlerine daha iyi hizmet için bir taraftan çalışmalarını aralıksız sürdürüyor diğer taraftan da spor, kültür, sağlık gibi dalarda yeni projelere imza atıyor.

Eyüp’ü günden güne daha ileri götürmeyi, daha huzurlu hale getirmeyi kendine ilke edinen Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, her hafta Çarşamba günleri kapılarını vatandaşlara açıyor.

Halk Günü dolayısıyla vatandaşları makamında ağırlayan Başkan Remzi Aydın, genç yaşlı demeden herkesi tek tek dinliyor. Sorunların çözümü için belediyenin ilgili birimlerine gerekli talimatları veren Başkan Aydın, yapılan işlemlerin neticelerini de takip ediyor.

Vatandaşlar Başkan Aydın’a kimi zaman sorunları kimi zaman talepleri için gelirken, kimi zaman da yapılan hizmetlere teşekkür için geliyorlar. Başkan Aydın’a teşekkürler bazen de sokaklarda geliyor. İlçedeki mahalleleri kar kış, yağmur çamur demeden adım adım dolaşan Başkan Remzi Aydın’ı karşılarında gören vatandaşlar yanına giderek Eyüp’ü “Huzur Başkenti” haline getirdiği için teşekkürlerini iletiyorlar.