İletişim Ziyaretleri Aralıksız Sürüyor

Eyüp Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı Beyaz Masa ve Çağrı Merkezi birimi yöneticileri, ilçedeki muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarına yönelik ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Kurumlar arası iletişim daha etkin hale getirilmesi amacıyla gerçekleştirilen ziyaretler bu kez de, Eyüp Müftülüğü, Eyüp İlçe Sağlık Müdürlüğü, Eyüp Çocuk Yuvası ve Eyüp Toplum Sağlığı Merkezi’ne gerçekleştirildi.

Eyüp Müftüsü Dr. Muammer Ayan’ı makamında ziyaret eden Eyüp Belediyesi Beyaz Masa ve Çağrı Merkezi yöneticileri Başkan Aydın’ın selamlarını iletti. Eyüp Belediyesi’nin ilçede yaptığı çalışmalar hakkında bilgi veren iletişim ekibi müftü Dr. Muammer Ayan’ın taleplerini de dinledi. Ayan ayrıca, Eyüp Belediyesi’nin İslam dünyasının önemli eserlerine yönelik restorasyon çalışmalarına verdiği katkılar için teşekkür etti.

“TÜLAY AYDIN KİMSESİZ ÇOCUKLARIN MANEVİ ANNESİ”

Eyüp İlçe Sağlık Müdürü Dr. Cezmin Hasanoğlu da ziyaret sırasında, Eyüp’te sağlık alanında önemli çalışmalar yapıldığını anlatarak, Eyüp Belediyesi ve Başkan Remzi Aydın’ın da bu çalışmalara verdiği desteğin altını çizdi. Eyüp Çocuk Yuvası’nı da ziyaret eden iletişim ekibine Yuva Müdürü Ziya Özçelik de kurumdaki çocukların Eyüp Belediyesi tarafından Konya Vuslat Yolculuğu gezisine götürüldüğü için teşekkür etti. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın eşi Tülay Aydın’ın çocuklar tarafından manevi anne olarak görüldüğünü belirten Özçelik, Tülay Aydın’ın her zaman, her konuda yanlarında olmasından büyük mutluluk duyduklarını kaydetti. Eyüp Toplum Sağlığı Merkezi Sağlık Grup Başkanı Dr. Ali Köprülü, 0 – 5 yaş arasında çocuklara aşı ve ağız ve diş sağlığı taramaları yaptıklarını, bununla birlikte Eyüp Belediyesi ile birlikte sağlık alanında çalışmaları genişleteceklerini anlatarak, Başkan Aydın’a kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.