İmar Taksi Durağı Hayırlı Olsun

Eyüp Belediyesi’nin destekleriyle Çırçır Mahallesi’ne yapılan İmar Taksi durağı, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın katılımıyla düzenlenen bir törenle vatandaşların hizmetine sunuldu.

Taksici esnafının çalışma ortamlarının daha iyi şartlarda olması için yenilenen ve hizmete sunulan İmar taksi durağının açılış törenine çok sayıda mahalle sakini katıldı. Açılışa Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın yanı sıra AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Ahmet Baha Öğütken, Ak Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç, Şoförler Odası Başkanı Ali Rıza Yavuz ve çok sayıda taksici esnafı da katıldı.

Açılışta Başkan Remzi Aydın “ Taksici esnafımız halkla her an iç içe, halkın sorunlarını direk birinci ağızdan dinleyen bir esnafımız. Bizimle halk arasında köprü vazifesi görüyorsunuz. Onlardan dinlediğiniz sorunları bize ulaştırıyorsunuz. Sizler evinizden daha çok burada vakit geçiriyorsunuz. Bu nedenle sizlerin çalışma ortamlarını iyileştirmek bizim görevimiz” şeklinde konuştu. Daha sonra ise kurdele kesimi ile açılışı yapılan taksi durağında vatandaşlara etli pilav, ayran ve tatlı dağıtıldı. Açılışın ardından Başkan Aydın ve Milletvekili adayı Ahmet Öğütken taksi durağında esnafla sohbet ettiler.

KADIN TAKSİCİ BUKET YAMAN 6 YILDIR DİREKSİYON BAŞINDA

Bu arada Başkan Remzi Aydın, durakta çalışan taksici esnafı arasında bulunan ve 6 yıldır taksicilik yapan kadın taksi şoförü Buket Yaman ile birlikte bir taksiye binerek basın mensuplarına poz verdiler.