İnsan Kaynakları Ve Eğitim Müdürleri Eyüp'e Misafir Oldu

İstanbul’da bulunan ilçe belediyelerinin İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürleri, Eyüp Belediyesi ev sahipliğinde bir araya geldi.

Geleneksel olarak her ay farklı bir ilçede düzenlenen “İstanbul İlçe Belediyeleri İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürleri Toplantısı”na bu ay Eyüp Belediyesi ev sahipliği yaptı. Toplantıya, İstanbul’da bulunan 39 ilçe belediyesinin İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürleri katıldı.

Açılış ve selamlama konuşmasını Eyüp Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Turan Koçer’in yaptığı toplantıda, insan kaynakları ve eğitim müdürlüklerinin yaptıkları çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Toplantıya katılan müdürler, yapılması planlanan çalışmalar ve hazırlanan projelerle ilgili de bilgi paylaşımı gerçekleştirdiler.

Başkan Yardımcısı Ahmet Turan Koçer toplantıyla ilgili olarak yaptığı konuşmada, “İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürleri’nin bir araya gelip ortak değerlendirme yapmaları bizim açımızdan katma değer oluşturan bir uygulama. Arkadaşlarımızı Eyüp’te ağırlamış olmaktan son derece mutluyuz. Belediyelerin organizasyon yapısı, iş süreçleri, kurum iklimi ve kültürünü içinde barındıran birikimler bu toplantıda paylaşılıyor. Bu toplantının bize hem çalışan kalitemizin hem de vereceğimiz hizmetlerin niteliğinin arttırılmasını sağlayacak türden katkısı olacak. Uygulama örneklerinin bizim için faydası olanı varsa alıp uygulamak temel amaç” dedi.