Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüpsultan'da Gündem, İSKİ, kanalizasyon

Eyüpsultan Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen ve her Perşembe günü saat 20:23'te Facebook ve Instagram üzerinden canlı yayınlanan Eyüpsultan'da Gündem programında yapılan faaliyetler konuşulurken, vatandaşların soruları da cevaplandırıldı.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, canlı yayında Gökhan Turan beyefendinin sormuş olduğu Alibeyköy Güzelce Caddesinde bulunan Şair Nabi İlköğretim Okulu'nun olduğu bölgedeki kanalizasyon problemiyle ilgili bir soruya cevap verdi.

Vatandaşlarımıza kanalizasyon ile ilgili problemleri İSKİ'ye bildirmelerini tavsiye eden Başkan Remzi Aydın, İSKİ'nin çok verimli ve hızlı çalıştığını da belirterek şunları söyledi;

"Biz kayıtlarımızı aldık ama bütün vatandaşlarımıza şunu söyleyeyim; Kanalizasyon ile ilgili tüm problemleri İSKİ'ye iletmemiz gerekiyor. Yani bizim ilçe Belediyesi olarak kanalizasyon konusunda her hangi bir yetkimiz, her hangi bir görevimiz ne yazık ki maalesef yok.

"İSKİ ÇOK VERİMLİ VE HIZLI ÇALIŞIYOR"

Tabi biz yine de bu talepleri alıp İSKİ'ye iletiyoruz ve takipçisi oluyoruz. Bu şikayeti de almış olalım ve İSKİ'ye iletelim.

Ama tekrar söylemekte fayda var, vatandaşlarımızın bu tür şikayetleri İSKİ'ye iletmelerinde fayda var. İSKİ gayet güzel çalışıyor. Eyüpsultan şubemiz de sağ olsunlar, son derece özverili, profesyonel ve çalışkan ekiplere sahip.

Şube müdürümüze buradan da teşekkür ediyorum. Gece-gündüz Eyüpsultan'a hizmet için çalışan bir arkadaşımız ve dediğim gibi ekibi de gayet güzel"