Eyüp'te geçtiğimiz günlerde sokak köpeğinin ısırması sonucu yaralanan Nehir Argın sağlığına kavuştu. Baba Tugay Argın da işe başladı

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Karadolap Mahallesi'nde sokak köpeği tarafından ısırılan Nehir Argın’ın tedavisi için her türlü imkanı sağlayarak sağlığına kavuşmasına yardımcı oldu. Başkan Aydın ayrıca, işsiz olan baba Argını da işe yerleştirerek aileye destek verdi.

Başkanımız Aydın, bize sahip çıktı

Başkan Aydın’ın desteğiyle artık iş sahibi olan 24 yaşındaki Tugay Argın, işe başlamadan önce Başkan Remzi Aydın'ı makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

Tugay Argın, “Sayın Başkanım kızımın sağlığı ile yakından ilgilendi. Bize bir baba gibi sahip çıktı. Zor günümüzde yanımızda oldu. Kendisinden Allah razı olsun. 3 aydır işsizdim. Şükürler olsun artık bir işim de var. Başkanıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sözümüzü tuttuk

Küçük Nehire oyuncak gönderen ve tedavisinin devamında ailenin yanında olacaklarını belirten Başkan Remzi Aydın, “Çocuğumuzun sağlığı önemliydi. Onu hep beraber takip ederek o süreci atlattık. Sonrasında çocuğumuzun işe ihtiyacı olan babası Tugay kardeşimize iş için söz vermiştik. Her baba gibi ailesini geçindirmesi gerekiyordu. Biz de kendisine verdiğimiz sözü tuttuk. İnşallah artık güzel ve düzenli bir işe sahip olacak. Ailesine katkı sağlayacak. Biz de gözetimimize devam edeceğiz. Her zaman yanlarında olacağız” diye konuştu.