Kültür-Sanat Sezonu Açılıyor

Eyüp Belediyesi 2016-2017 Kültür-Sanat sezonu bugün saat 19:00'da Eyüp Kültür Sanat Merkezinde düzenlenecek olan programla açılıyor. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın ev sahipliğinde gerçekleşecek olan programda bu yıl beşincisi düzenlenen "Paylaşmak" temalı Ululslararası Fotoğraf Yarışması'nın ödül töreni de yapılacak.

Açılışla ilgili kısa bir konuşma yapan Başkan Remzi Aydın, "Eyüp Belediyesi olarak yerli ve milli bir kültür sanat politikası doğrultusunda öz değerleri öne çıkararak, medeniyetimizin ihyasına katkı sunacak faaliyetlere önem veriyoruz. 2016-2017 Kültür Sanat sezonumuzu da bu çerçevede kurgulamaya gayret ettik. Güzel bir açılışla bu yılki kültür sanat sezonumuz şimdiden herkes için hayrlı olursun." dedi.

Sinema, tiyatro, seminer, söyleşi, dinleti gibi farklı alanlarda ve her yaş gurubunu kuşatan etkinliklerle kültür sanat sezonunu bugün yapılacak olan açılışla başlatacaklarını söyleyen Başkan Aydın, kültür sanat eğitimlerini de bu yıl daha kapsamlı bir şekilde Eyüplülerle buluşturacaklarını ifade etti.