Kupalarını Başkan Aydın'dan Aldılar

Eyüp İlçesi Okullararası Voleybol Turnuvası sona erdi.

Spora ve sporcuya her zaman önem veren ve desteklerini esirgemeyen Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp İlçesi Okullararası Voleybol Turnuvası Kupa Töreni'ne katıldı. Törende Başkan Aydın, dereceye giren okulların sporcularına kupalarını ve madalyalarını verdi. Törene Eyüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Öğütçü de katıldı.

Eyüp Belediyesi desteğiyle düzenlenen Eyüp İlçesi Okullararası Voleybol Turnuvası sona erdi. Final maçı ve Kupa Töreni, Eyüp Cumhuriyet Ortaokulu Spor Salonu’nda gerçekleşen turnuvada, Yıldız Erkekler, Genç Kızlar ve Genç Erkekler kategorisinde dereceye giren okul takımları kupalarını Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın elinden aldılar. Başkan Aydın ayrıca, dereceye giren okulların takım oyuncularına madalyalarını taktı.

BAŞKAN AYDIN’A ÖĞRENCİLERDEN SEVGİ GÖSTERİSİ

Salon girişinde Başkan Aydın, öğrencilerin sevgi gösterileriyle karşılandı. Törende bir konuşma yapan Belediye Başkanı Remzi Aydın, dereceye giren okulları tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Konuşmasının ardından salonda bulunan öğrenciler Belediye başkanı Remzi Aydın’dan imza almak için uzun kuyruklar oluşturdular.

Törenin ardından ise Başkan Aydın, tüm sporcularla fotoğraf çektirdi. Başkan Remzi Aydın bir ara salonda bulunan öğrencilerle top oynadı.

Turnuva sonucu dereceye giren okullar şunlar oldu;

Küçük Kızlar: 1. Eyüp Sultan Ortaokulu, 2. Hisar Eğitim Vakfı Okulları, 3. Eyüboğlu Eğitim Kurumları

Küçük Erkekler: 1. Cumhuriyet Ortaokulu, 2. Çırçır Ortaokulu

Yıldız Kızlar: 1. Eyüp Sultan Ortaokulu, 2. Hisar Eğitim Vakfı Okulları, 3. Çırçır Ortaokulu

Yıldız Erkekler 1. Çırçır Ortaokulu, 2. Kılıçaslan Ortaokulu, 3. Cumhuriyet Ortaokulu

Genç Kızlar 1. Hisar Eğitim Vakfı Okulları, 2. Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi, 3. Ali Rıza Özderici Lisesi

Genç Erkekler 1. Rami Atatürk Anadolu Lisesi, 2. Alibeyköy Anadolu Lisesi, 3. Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi