Kuş Tüyü Ve Palmiye Dalı Tuval Oldu

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp Halk Eğitim Merkezi El Sanatları ve Resim Sergisi ile Gostivarlılar Derneği ve Eyüp Halk Eğitim Merkezi Nakış Kursu sergisi açılışlarını gerçekleştirdi.

Başkan Remzi Aydın ilk olarak Eyüp Belediyesi fuaye alanında düzenlenen, Eyüp Halk Eğitim Merkezi El Sanatları ve Resim Sergisi’nin açılışını yaptı. Açılışın ardından Başkan Aydın kursiyerlere sertifikalarını takdim etti ve birlikte sergi alanını dolaşarak sergilenen eserleri inceledi.

İLGİNÇ MALZEMELERLE YAPILAN RESİMLER BÜYÜK İLGİ ÇEKTİ

Sergide birbirinden güzel el işlerinin yanı sıra kuş tüyünden palmiye dalına kadar birçok farklı türden materyal kullanarak yapılan resimler ilgi çekti. Kuş tüyünün, ağaç yapraklarının ve palmiye dalının adeta bir tuval gibi kullanılarak yapılan resimler sergiyi dolaşan vatandaşlar üzerinde hayranlık uyandırdı.

Başkan Remzi Aydın daha sonra Eyüp Belediyesi Balkan Dernekleri Kültür Merkezi’nde düzenlenen Gostivarlılar Derneği ve Eyüp Halk Eğitim Merkezi nakış kursu sergisi açılışını gerçekleştirdi. Eyüp Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen serginin açılışına AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ile AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayları Fatma Benli ve Ahmet Baha Öğütken de katıldı.