Liselerin Yıllığı Eyüp Belediyesi'nden

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın lise son sınıf öğrencilerin ailelerine maddi destek projesi kapsamında lise öğrencileriyle buluştuğunda okul yıllıklarının basılması sözünü vermişti. Başkan Aydın, “Liseli kardeşlerimize verdiğimiz sözü tutuyoruz. Okul yıllıklarını bastırmak isteyenler belediyemize müracaat etsinler” dedi.

Üniversiteye hazırlanan lise son sınıf öğrencilerine Eyüp Belediyesi tarafından sağlanan 500 TL. desteğin ilk bölümü geçtiğimiz ay öğrencilere teslim edilmişti. Proje kapsamında Eyüp’teki liseleri tek tek dolaşarak öğrencilerle buluşan Başkan Remzi Aydın, Vialand gezisinden, yurt dışı sehayatine kadar pek çok konuda öğrencilere müjdeler vermişti.

Başkan Remzi Aydın’ın Eyüp’te öğrenim gören lise öğrencilerine verdiği bir söz de okul yıllıklarının belediye tarafından bastırılması yönündeydi. Lise yıllıklarının basılması için gerekli birimlere talimat veren Başkan Aydın, “Ziyaretlerimiz sırasında liseli kardeşlerimize söz vermiştik. Yıllıklarını biz basacağız. İsteyen liseler bize bilgi ve görsellerini gönderebilirler. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüzle irtibata geçerek, liseli gençlerimize özel bu hizmetimizden faydalanabilirler” diye konuştu.