Liselilere Destekte 2. Taksit

Eyüp’te okuyan ve üniversiteye hazırlanan lise son sınıf öğrencilerinin ailelerine maddi yardımda bulunan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın “Destek Bizden Başarı Sizden” sloganıyla Refhan Tümer Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğrenciler ile bir araya geldi.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, üniversiteye hazırlanan liselilerin ailelerine yönelik düzenlenen proje kapsamında maddi desteği devam ettiriyor. Başkan Remzi Aydın Eyüp’te bulunan Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya gelerek düzenlenen törenle son sınıf öğrencilerine burs yardımının ikinci taksitlerini dağıttı.

Burs dağıtımının kendileri için geleneksel hale geldiğini söyleyen Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, “Biz lise son sınıfta okuyan öğrencilerimize üniversiteye geçişte kolaylık sağlamak ve destek olması açısından bu yardımı yapıyoruz. Çok olumlu ve hedefini bulan bir yardım olduğunu görüyorum.'' şeklinde konuştu. Burs yardımını alan öğrenciler, Başkan Aydın ile bol bol fotoğraf çektirdiler.