Mahalleler Arası Futbol Turnuvası, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüpsultan'da Gündem programı

Eyüpsultan Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen ve her Perşembe günü saat 20:23'te Facebook üzerinden canlı yayınlanan Eyüpsultan'da Gündem programında yapılan faaliyetler konuşulurken, vatandaşların soruları da cevaplandırıldı.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın konuk olduğu ve sosyal medya üzerinden gelen soruların cevaplandığı programda, Mahalleler Arası Futbol Turnuvası gündeme geldi.

Mahalleler Arası Futbol Turnuvası'nın amacına ulaştığını belirten ve çok fazla olumlu tepki aldıklarını anlatan Başkan Remzi Aydın, şu ifadeler ile devam etti;

"İlk defa yapılan bir organizasyon ve gerçekten çok güzel oldu. Mahalleler arası 40 yaş üzeri futbol turnuvası...

Burada amaç tabi mahalleleri kaynaştırmak, yakınlaştırmak ve dostluk ortamı oluşturmaktı. Gerçekten de bu amaca ulaştığını düşünüyorum. Bugün görüştüğümüz arkadaşlardan bazıları da taktirle karşıladıklarını söylediler. Ve bir çok eski arkadaşımı gördüm bu organizasyon sayesinde dediler.

BU TÜR ORGANİZASYONLAR ARTARAK DEVAM EDECEK”

Hemen hemen hiç bir maçta kavga, gürültü, patırdı olmamış. Bu da çok güzel. Memnuniyet verici bir program oldu. İnşallah hem 40 yaş üzeri futbol turnuvamızı hem de benzeri organizasyonlarımızı önümüzdeki yıllarda arttırarak devam ettireceğiz"