Makedonya'dan Özel Konuk

Makedonya Cumhuriyeti Eski Devlet Bakanı ve Başbakan Danışmanı Hadi Nezir, Başkan Remzi Aydın’a nezaket ziyaretinde bulundu

Bir dizi temasta bulunmak üzere İstanbul’a gelen Makedonya Cumhuriyeti Eski Devlet Bakanı ve Başbakan Danışmanı Hadi Nezir, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ı makamında ziyaret etti. Eski Devlet Bakanı Nezir, gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinde Başkan Aydın’a Balkanlardaki dostların selamını getirdi. Ziyaret sırasında Makedonya ve Eyüp hakkında sohbetler edildi.

Başkan Remzi Aydın’la Eyüp Belediyesi tarafından Makedonya’da Brezalılar ve Gostivarlılar için verilen iftar programında tanıştığını belirten Hadi Nezir, Başkan Aydın’ı Balkanlar’daki çalışmalarından dolayı takdir ettiğini yineleyerek özellikle ziyarette bulunduğunu söyledi.

Ziyaret sonunda Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, kendisi ile görüşmeye gelen Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi ve aynı zamanda okul başkanı olan Ahmet Zübeyir Nursoy’u Balkanlardan gelen misafiri Hadi Nezir’le tanıştırdı. Başkan Aydın’ın çok başarılı bir öğrenci olduğunu söylediği Nursoy’u tebrik eden Nezir, genç öğrenciye nasihatlerde bulundu.