Minik Ayşenur'dan Davet Mektubu

İlkokul öğrencisi Ayşenur Karkanın yazdığı davet mektubunun ardından okula ziyaret gerçekleştiren Başkan Remzi Aydına öğrenciler sevgi gösterisinde bulundu

İlçedeki okullara sık sık ziyaret gerçekleştirerek öğrencilerin her türlü yanında olmaya çalışan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, bu kez Feridun Tümer İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Ayşenur Karkanın “Başkanım sizi çok seviyorum. Özellikle okulumda görmek istiyorum” şeklinde yazdığı davet mektubunu kırmayarak minik öğrencinin okuluna ziyarette bulundu.

Başkan Aydın’ı okullarına ziyarete geldiğini gören öğrenciler yanına koşarak etrafında sevgi çemberi oluşturdu. Öğrencilerle sohbet eden Başkan Aydın, kendisini okula davet eden Ayşenur Karka'yla ayrıca görüşerek mektubu için teşekkür etti.

Başkan okul günlerini hatırladı

Ziyaret sırasında 7B sınıfında bir öğrencinin yanına oturarak ödevlerini inceleyen Başkan Aydın, okul sıralarında geçen günlerini hatırladığını söyledi.

Feridun Tümerin ardından Şehit Furkan Doğan Anadolu İmam Hatip Lisesine de bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Remzi Aydın, Okul Müdürü Muhammed Ali Ertürk ile görüşerek okulla ilgili bilgi aldı. Ertürkle sınıfları ve etkinlik alanlarını dolaşan Başkan Aydın, “Okulumuz için gelecek yıl güzel projeler olacak inşallah” dedi.