Minik öğrenciler  Başkan amcalarını çok sevdi

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Akşemsettin Şehit Öğretmenler İlkokulu ve Ortaokulu'nu ziyaret ederek öğrencilere hediye dağıttı. Belediye Başkanı Remzi Aydın’ı okul bahçesinde gören öğrenciler, Başkan Aydın’ın etrafında sevgi yumağı oluşturdular.

Başkan Aydın, Şehit Öğretmenler İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret ederek 229 öğrenciye kıyafet hediye etti. AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç’ın da katıldığı hediye töreninde öğrenciler Başkan Remzi Aydın’ın elini öperek teşekkür ettiler. Bu arada öğrenciler Başkan Aydın’ı okul bahçesinde gördüklerinde yanına gelerek fotoğraf çektirmek için birbirleri ile yarıştılar. Okul bahçesinde öğrencilerle basketbol da oynayan Başkan Remzi Aydın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na hazırlanan öğrencilerin provalarını izledi.

Başkan Aydın daha sonra okulda sınıfları gezerek öğrencilerle konuştu. İngilizce dersi gören bir sınıfa giren Belediye Başkanı Aydın, sınıfta Eyüp Belediyesi’nin Bilgi Evleri’nde İngilizce kurslarına giden öğrencilerin olduğunu görünce aldıkları eğitimle ilgili öğrencilere sorular sordu. Öğrenciler hem okulda aldıkları hem de Bilgi Evleri’nde aldıkları eğitimlerden çok memnun olduklarını belirttiler.