Miniklerin Gösterisi Ustalara Taş Çıkarttı

Ravza Sitesi Arda Anaokulu öğrencileri Yıl Sonu Kapanış Programı düzenledi. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın katıldığı programda minik öğrenciler, yıl boyunca öğretmenlerinden aldıkları eğitim ve kazandıkları becerileri büyük bir ustalıkla sahnelediler.

Göktürk Kültür sanat Merkezi'nde (GKSM) düzenlenen programda; anaokulu öğrencileri, salonu dolduran velileri ve öğrenci arkadaşlarını İngilizce ve Türkçe olarak selamladılar. Programda sahne alan öğrenciler gösterilerini, usta oyunculara taş çıkaracak başarıda sahnelediler. Programda sahneye gelerek bir konuşma yapan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın programla ilgili olarak şunları söyledi; “Çocuklarımız bizim her şeyimiz. Onlar bizim geleceğimiz. İnşaallah yetişecek sağlıklı nesiller milletin sağlam birer fertleri olarak bu topluma çok daha faydalı hizmetlerde bulunacaklar. Bizler de; sizlerle, çocuklarımızla, gençlerimizle beraberiz”

Konuşmasında, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen toplu açılışla hizmete alınan Özgecan Arslan Yürüyüş Parkuru ve Göktürk Kültür Sanat Merkezi'ne de değinen Başkan Aydın; “Sizleri de yürüyüş parkımıza bekleriz. Sabahları ve akşamları keyifle spor yapılabilecek bir parkur oldu. Göktürk Kültür Sanat Merkezi'miz de yenilendi. Çok mükemmel bir kültür merkezi oldu. Burası, özellikle gençlerimiz için kültür sanat faaliyetleri anlamında önemli bir merkez oldu. Çok nitelikli, çok kaliteli hizmetler yapılacak burada. İstanbul'da iddialı merkezlerden bir tanesi oldu. Sizleri, çocuklarımızı ve gençlerimizi bu vesileyle davet etmiş olayım” dedi.