MODESA Esnafından Başkan Aydın'a Teşekkür

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Mobilya Dekorasyon ve Sanayi Sitesi’ni (MODESA) ziyaret etti. Ziyaret sırasında MODESA Yönetim Kurulu Başkanı Alaaddin Taruz Başkan Aydın’a sitelerine yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın sivil toplum kuruluşları ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Aydın son olarak ilçede faaliyet gösteren MODESA Mobilyacılar Sitesi Yönetim Kurulu’na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen ziyarette MODESA yönetiminin Başkan Aydın’dan talepleri olmuştu. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın da, ilgili birimlere talimat vererek çalışmaların hızlandırılmasını ve bir an önce tamamlanmasını istemişti.

Bu ziyarette ise MODESA yönetimi Başkan Aydın’a sitede yaptığı çalışmalar ve kendilerine verdiği destek için teşekkür ettiler. Uzun süredir devam eden sorunların Başkan Aydın’ın talimatı ile kısa sürede çözüldüğünü belirten MODESA Yönetim Kurulu Başkanı Alaaddin Taruz, “Mobilyacı esnafımıza verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Bu kadar kısa sürede bu çalışmaların tamamlanması hem bizi hem de esnafımızı mutlu etti” diye konuştu.

MODESA Mobilyacılar Sitesi’nde Eyüp Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Değirmen Sokak ve Mobilyacılar Sokak’ta yağmur suyu kanalı çalışması gerçekleştirildi. Aynı zamanda sitenin tamamında asfalt yenileme çalışması yapıldı. Yine mobilyacılar sitesinin tamamında kaldırım çalışması gerçekleştirildi.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın da MODESA ile ilgili çalışmaların devam edeceğini belirterek, “Aynı zamanda esnafımızın ve yaptıkları ürünlerin tanıtımına, sitenin tanıtımına yönelik de çalışmalar gerçekleştireceğiz. Bu konuda projelerimiz olacak. Yakın zamanda MODESA’yı daha bilinen bir yer haline getireceğiz inşallah” diye konuştu.