Nehir Argın ve Ailesine Ziyaret

Başkan Remzi Aydın, Karadolap Mahallesi'nde sokak köpeğinin saldırısına uğrayarak yaralanan 4 yaşındaki Nehir Argın ve ailesini ziyaret etti

Sokak köpekleri tarafından ısırılan 4 yaşındaki Nehir Argın ve ailesini ziyaret eden Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Nehir'in tedavisi için her türlü imkanı sağlamaya çalıştıklarını belirtti. Başkan Aydın ayrıca, işsiz babayı da işe yerleştireceklerini söyledi.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisi devam eden Nehir Argın için Eyüp Belediyesi hasta nakil aracını tahsis ettiklerini ifade eden Başkan Aydın, “Yavrumuzun sağlığı için her türlü tıbbi desteği sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Sokak hayvanları konusunda ciddi adımlar attıklarını dile getiren Başkan Remzi Aydın, “Şu ana kadar sokak hayvanlarımız için birden fazla çalışma gerçekleştirdik. Şimdi de yeni bir klinik projemiz var. Çok kısa bir zamanda tam organize olan hayvan kliniğimizi hizmete açacağız" şeklinde konuştu.

Mahalle sakinlerini unutmadı

Başkan Remzi Aydın, Nehir Argın ve ailesine gerçekleştirdiği ziyaretinin ardından, Karadolap Mahallesi Konfor Sokağı ve Martı Sokağı sakinlerini de ziyaret etti.

Başkan Aydın, Karadolap Mahallesi Konfor Sokağı ve Martı Sokağı’na yaptığı ziyarette mahalle sakinleriyle sohbet ederek talep ve sorunlarını dinledi.

Soğuk havaya rağmen ayaküstü yapılan sıcak ve samimi sohbetin ardından mahalle sakinleri, Başkan Aydın’a ziyareti için teşekkür etti.